PVM mokėjimo procedūra

PVM mokėjimo procedūra

Standartinė Faust » Pen Gru 08, 2017 7:16 pm

Sveiki,
nusipirkau prekę iš Singapūro, vertė tarp 22 ir 150 EUR, taigi muito mokėti nereikės, tačiau teks mokėti PVM. Klausimas, kaip viskas vyksta, kur aš turėsiu jį apmokėti? Ar dėl PVM taip pat paštas siųs į muitinę ir turėsiu dar jiems padovanoti grobuonišką 9 EUR siuntimo mokestį?
Faust

Re: PVM mokėjimo procedūra

Standartinė Jonas » Šeš Gru 09, 2017 12:33 am

taip, teisingai viską surašei.
Jonas
Site Admin

Standartinė Faust » Šeš Gru 09, 2017 2:10 am

Jonas rašė:taip, teisingai viską surašei.

Ok, sutinku PVM, sutinku muitai. Bet su tuo paštu - velniop tokią valstybę. Tik emigracija.
Faust

Standartinė Jonas » Šeš Gru 09, 2017 2:22 pm

visur EU tos pačios taisyklės dėl muitinės. Jei vien dėl to emigruot, tai į USA (iki 800 usd be mokesčių) arba Australiją (iki 1000 AUD be mokesčių) :)
Jonas
Site Admin

Standartinė Faust » Šeš Gru 09, 2017 5:31 pm

Jonas rašė:visur EU tos pačios taisyklės dėl muitinės. Jei vien dėl to emigruot, tai į USA (iki 800 usd be mokesčių) arba Australiją (iki 1000 AUD be mokesčių) :)

Aš nekvestionuoju muitinės ar PVM, juk rašiau. Aš kalbu apie neadekvataus didžio pašto mokestį už nieką. Už tokią sumą siuntinį iš už Atlanto galima gauti. Nėra tokių nesąmonių nei JK (kol kas dar ES narė) nei Airijoj. Jei prekė kainuoja 23 eurus su siuntimu IŠ KINIJOS, tai, manau, patys gali paskaičiuot, kokią nesveiką dalį galutinės sumos sudarys pašto mokestis už siuntinėjimą VILNIAUS RIBOSE. Jis bus net dvigubai didesnis už PVM. Apgailėtina.
Faust

Standartinė Jonas » Šeš Gru 09, 2017 8:05 pm

netiesa, UK paštas irgi taiko 8 GBP handling fee:

If your item has had a Customs charge applied it will include a handling fee of £8.00

https://personal.help.royalmail.com/app ... d-to-do%3F
https://www.royalmail.com/sites/default ... n-2017.pdf

čia kaina, kurią mokame būdami ES nariais. 22 eurai labai maža suma, kitose EU šalyse riba dar žemesnė, vos 10 eur. Prieš įstojant į ES turėjom iki 400 Lt be mokesčių.
Jonas
Site Admin

Standartinė Faust » Šeš Gru 09, 2017 10:00 pm

Jonas rašė:netiesa, UK paštas irgi taiko 8 GBP handling fee:

If your item has had a Customs charge applied it will include a handling fee of £8.00

https://personal.help.royalmail.com/app ... d-to-do%3F
https://www.royalmail.com/sites/default ... n-2017.pdf

čia kaina, kurią mokame būdami ES nariais. 22 eurai labai maža suma, kitose EU šalyse riba dar žemesnė, vos 10 eur. Prieš įstojant į ES turėjom iki 400 Lt be mokesčių.

Taigi parašyta, kad čia taikoma tik kai yra muitas, apie PVM nieko neparašyta. Nei KARTO nebuvo nieko panašaus nei man nei mano draugams pritaikyta siunčiant prekes į UK, aš kalbu apie tuos atvejus, kai nėra muito, o tik PVM. Čia didžiulis skirtumas, nes muitas būna tik nuo pakankamai didelės sumos, todėl ir pašto mokestis nebesudarytų didelio procento nuo prekės kainos. Todėl mane šokiruoja Jūsų atsakymas dėl tokios tvarkos Lietuvoje.
Faust

Standartinė Jonas » Sek Gru 10, 2017 11:25 am

tikrai nesu pašto mokesčio advokatas, tik man keista, kodėl kartais žmonės galvoja, kad kitur žolė žalesnė :)

Paveikslėlis
Jonas
Site Admin

Standartinė Faust » Sek Gru 10, 2017 1:46 pm

Jonas rašė:tikrai nesu pašto mokesčio advokatas, tik man keista, kodėl kartais žmonės galvoja, kad kitur žolė žalesnė :)

Paveikslėlis

Tikrai neteko su tuo susidurt, galėsiu dabar rodyti Jūsų pavyzdį. Ką gi, imam "geriausius" pavyzdžius iš Vakarų eilinį kartą.
Faust

Grįžti į Asmeninių siuntų, pirkinių internetinėse parduotuvėse, ebay apmokestinimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių