Importo mokesčių skaičiuoklė

Importo mokesčių skaičiuoklė

Loading
Apie PDF Spausdinti El. paštas

Daug metų dirbu skubių siuntų tarnyboje skaičiuodamas importo mokesčius siuntoms siunčiamoms į Lietuvą. Šiame puslapyje pateikiu skaičiuoklę, kurią ir pats kasdien naudoju darbe.

Pats neretai apsiperku elektroninėse parduotuvėse, dažniausiai siekdamas sutaupyti litą kitą nei pirkdamas Lietuvoje arba norėdamas įsigyti dalykų kurių apskritai pas mus nėra. Todėl suprantu, kaip dažnam pirkėjui yra svarbu žinoti visas galimas su pirkimu iš JAV, Honkongo ar kitų ne Europos Sąjungos valstybių susijusias išlaidas.

Svetainė muitai.lt nepriklauso Lietuvos muitinei ar kitai valstybinei institucijai. Informacija skelbiama svetainėje muitai.lt nėra įpareigojanti. Stengiuosi pateikti naujausią ir teisingą informaciją, tačiau neatsakau už galimai pasitaikančias klaidas.

 

Pasiūlymus ir pastabas dėl svetainėje muitai.lt skelbiamos informacijos siųskite prašom adresu:

kontaktinis email

Klausimus apie muitų teisę ir  praktines situacijas prašom užduoti forume . Asmeninės konsultacijos el paštu neteikiamos, kadangi svetainė muitai.lt yra nekomercinis projektas ir sugaištas laikas atsakant į klausimus nėra niekaip apmokamas. Klausimus užduokite forume viešai, tam, kad kuo daugiau lankytojų galėtų pasinaudoti naudinga informacija.

 

Ačiū, kad apsilankėte muitai.lt, tikiuosi radote ko ieškojote ir gerų pirkinių Jums !

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack